X

Hakkımızda

MD DONDURMA MAKİNALARI FİRMASI OLARAK 1995 YILINA DAYANAN TECRÜBEMİZ İLE BİRLİKTE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ. DONDURMA MAKİNE ÜRETİMİ, DONDURMA MAKİNE TAMİR VE TEKNİK SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETTE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN İLERLEMEYİ HEDEFLİYORUZ.

MD DONDURMA MAKİNALARI HAKKINDA

MD Dondurma Makinaları Firması olarak 1995 yılına dayanan tecrübemiz ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz. Dondurma makine üretimi, dondurma makine tamir ve teknik servisi olarak verdiğimiz hizmette kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi hedefliyoruz. Tüm dondurma makine donanımları konusunda alanında uzman ekibimizin de desteğiyle taleplerinizi en iyi şekilde yerine getiriyor ve başarılı bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Soğutma ekipmanları ve dondurma makinaları konusunda sektörün lideri olarak akla gelen ilk firma olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. 1995 yılından bu yana sayısız teslimat yaparak, servis hizmeti de vermeye devam ettik. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve güvenilirliği aracılığıyla sayısız memnuniyet ve mutlu müşteri kitlesine ulaşarak referans edindik. Bu da tercih edilmemizin en temel nedenleri arasında yer alıyor.

TARİHÇE

Firmamız 1995 yılında kurulmuş olup hala aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca verilen hizmet neticesinde birçok büyük çaplı firmanın dondurma makinalarının üretimini üstlenmiştir. Tecrübemizin ana kaynağı ise bu işi atadan beridir yapıyor olmamızdır. Bu nedenle bizi tercih eden her müşterimiz sorunsuz bir hizmet alma ayrıcalığını yaşıyor.

MİSYON ve VİZYON

Teknolojik koşullara en uygun, güçlü motor hacmine sahip, dondurma makinası olarak hem sizi hem de müşterinizi mutlu eden ürünleri tasarlayıp sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız aracılığıyla dondurmalarınızın erimesine engel olacak ve son teknolojiye dâhil dondurma makinaları konusunda sizlere destek oluyor. Makinalar konusunda ortaya çıkan yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve üretim sistemimize dahil etme konusunda titiz davranıyoruz.

En temel hedefimiz sektörünüzde size kolaylık sağlayacak, dondurma ve benzeri ürünlerinizi daha uzun ömürlü muhafaza edebileceğiniz en iyi dondurma makinalarını sizlere sunmaktır. Bunun yanı sıra sektörün en kaliteli hizmetiyle birlikte en uygun fiyatları da sunarak memnuniyet oranınızı sürekli katlamayı hedefliyoruz. Bu pazarda en çok tercih edilen başarılı, dinamik, teknolojik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak yola devam etmeyi ve her geçen gün daha büyük işlere imza atmayı hedefliyoruz.